تعرفه های سایت

 درج آگهی در سایت تبلیغ118 است

                            جدول تعرفه آگهی ها:

نوع آگهی  

قیمت (به تومان) 

ستاره ها 

صفحه اول 

عضویت

-----------

همیشه درزیرگروه

یک   سـتاره

10000 

%14 

 دو    سـتاره

20,000 

%28 

سـه   سـتاره

30,000 

%44 

چهار سـتاره

38,000

%58 

پـنج   سـتاره

45,000

%73 

شش   سـتاره

50,000

%88 

هفت  سـتاره

55,000

%100 

مالیات بر ارزش افزوده ،در حال حاضر محاسبه نمی شود-

راهنمای پرداخت:


پرداخت آنلاین با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب:

با قراردادی که بین درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت  و سایت تبلیغ118 منعقد شده است امکان پرداخت وجه آگهی ویژه بطور آنلاین و با استفاده از کارتهای عضو شتاب فراهم می باشد. 
بعد از اینکه در سایت ثبت نام نمودید و با ایمیل و رمز عبور خود وارد شدید ، جهت درج آگهی ویژه ابتدا به صفحه درج آگهی جدید بروید و اطلاعات آگهی را تکمیل نمایید سپس نوع آگهی و تعداد ستاره ها را انتخاب نمایید و در نهایت روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید (به مبلغ محاسبه شده در هنگام درج آگهی توسط سامانه دقت کنید
سپس از منو سمت راست محیط کاربری خود بر روی لینک +افزایش اعتبار حساب کلیک کنید و از فرم پرداخت ظاهر شده گزینه پرداخت آنلاین با درگاه بانک ملت رو تیک بزنید و مبلغ پرداختی خود را به تومان وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه ادامه کلیک کنید در صفحه باز شده مبلغ به ریال به شما نمایش داده خواهد شد.با کلیک بر روی دکمه ادامه به صفحه پرداخت اینترنتی بانک ملت هدایت خواهید شو و بعد از وارد کردن اطلاعات خود و انجام مراحل حساب کاربری خود به صورت خود کار شارژ میشود.

لازم به ذکر است که برای فعال شدن خرید اینترنتی کارت بانکی خود ، می بایست از طریق دستگاههای خود پرداخت رمز دوم کارت را فعال نموده باشید.

توسط  دستگاه های خودپرداز ATM

چنانچه دارای یکی از  کارتهای بانکی عضو  شتاب هستید با مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز (ATM ) بانک خود  می توانید در تمامی اوقات شبانه روز وجه آگهی ویژه را پرداخت نمایید. بانکهای   سامان ، ملی ، صادرات - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی  - تجارت و پاسارگاد  عضو شتاب هستند.  

برای واریز به حساب تبلیغ118 به یکی از نزدیکترین دستگاه های خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود و یا تمامی شعب بانکهای صادرات یا ملی و سامان مراجعه و عملیات زیر را انجام دهید:

 • ابتدا کارت خود را وارد و رمز عبور را وارد نمایید
 • سپس از منوی موجود گزینه "انتقال وجه" را انتخاب نمایید
 • سپس گزینه "به کارت دیگر" را انتخاب کنید
 • حالا لازم است تا مبلغ مورد نظر را به ریال وارد نمایید. مثلا اگر می خواهید آگهی ویژه عکسدار لینکدار 7 ستاره به مدت یک ماه در سایت قراردهید مبلغ 150,000  ریال را وارد نمایید 
 • سپس  لازم است تا یکی از شماره کارت های اختصاصی تبلیغ118 را وارد نمایید:

 

                             شماره کارت

به نام

در بانک

6037691791890338 

محسن ولی زاده

بانک صادرات

6219861006451131

محسن ولی زاده

بانک سامان

6037991460492717

محسن ولی زاده

بانک  ملی

 • و سپس کلید ورود را بزنید
 • در نهایت دستگاه خود پرداز از شما می پرسد آیا می خواهید وجه را به حساب "محسن ولی زاده" در "بانک صادرات " انتقال دهید شما گزینه "بلی" را انتخاب نمایید.
 • در رسیدی که برای شما چاپ می شود لطفا "شماره ارجاع" که در سطر دوم رسید موجود است را یاداشت کنید سپس وارد محیط کاربری خود شوید و از منوی سمت راست بر روی گزینه + افزایش اعتبار حساب کلیک کنید و در صفحه باز شده بانکی را که به آن پول واریز کرده اید را تیک بزنید و مبلغ واریزی را در کادر مربوطه به تومان وارد کنید و سپس بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.اطلاعات پرداختی خود را وارد نموده و در نهایت بر روی دکمه تایید کلیک کنید.حساب کاربری شما بعد از تایید فیش واریزی شما توسط مدیران سایت شارژ خواهد شد.

 

توسط  واریز به شماره حساب

 • از طریق اینترنت : شما می توانید به سایت بانکداری اینترنتی بانک مربوطه مراجعه و مبلغ مورد نظر را به شماره حساب زیر انتقال دهید سپس شماره ارجاع اینترنتی را در محیط کاربری از منوی سمت راست + افزایش اعتبار حساب >> فرم پرداخت  وارد کنید .
 • از طریق مراجعه به بانک : لطفا به یکی از بانکهای زیر شامل کلیه شعب مراجعه و مبلغ مورد نظر را واریز نمایید سپس شماره فیش مربوطه  را در محیط کاربری از منوی سمت راست + افزایش اعتبار حساب >> فرم پرداخت  وارد کنید .

 

 

                             شماره حساب

به نام

در بانک

0105884851006
 

محسن ولی زاده

بانک صادرات

940280015340381

محسن ولی زاده

بانک سامان

0103685358002

محسن ولی زاده

بانک ملی

 • و سپس کلید ورود را بزنید

تغییر آدرس

کافی است آدرس صحیح را وارد کرده و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

آدرس: *

موارد مورد نیاز *

×